default-logo
+38 0412 447-307; +38 067 908-26-29
kosmo-dent@ukr.net

Імлантація зубів

11 червня у Житомирі в рамках всеукраїнської акції «Якість життя для наших батьків» були проведені безкоштовні операції по імплантації зубів пацієнтам – ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Протягом дня на базі стоматологічної клініки КосмоДент у Житомирі була проведена імплантація зубів двом пацієнткам. Операції проводили досвідчені спеціалісти: головний імплантолог Житомирської області Олександр Воєвода, голова асоціації приватних стоматологів Житомира Олександр Романюк, лікар стоматологічної клініки КосмоДент — Андрій Космінський та головний лікар стоматологічної клініки КосмоДент — Андрій Осадчук.

За словами Олександра Воєводи, всеукраїнська акція по безкоштовній імплантації зубів для ветеранів війни «Якість життя для наших батьків» проводиться асоціацією імплантологів України за кошти стоматологів-добровольців.

«Якість життя наших батьків» — це спроба віддячити батькам, дідусям та бабусям, які поклали своє здоров’я на алтар процвітання нашої країни. Подібні акції по безкоштовній імплантації уже відбулися більш ніж у 10 містах України. Зараз цей проект вийшов на міжнародну арену, на сьогоднішній день проведені імплантації зубів у Москві, Тбілісі, Софії. У Житомирі акцію «Якість життя наших батьків» ми проводимо не вперше. Сьогодні нові імплантанти отримали дві пенсіонерки», — розповів Олександр Воєвода.

Показанням для імплантування являється відсутність хоча б одного зуба. За статистикою в Україні у віці від 40 років протезування потребує 85% населення країни. Однак задовольняються ці потреби лише на 3%, адже процедура імплантування сучасними конструкціями нині коштує від 2 тис. грн. Висока вартість імплантатів робить їх недоступними для людей похилого віку і лише завдяки подібним акціям ветерани та пенсіонери отримують шанс на якісне життя.

Голова асоціації приватних стоматологів Житомира Олександр Романюк підкреслив, що метою подібних акцій є популяризація сучасних методик дентальної імплантації серед населення та допомога людям похилого віку.

«Дентальна імплантація – сучасний метод реабілітації стоматологічних пацієнтів, за допомогою якого вдається уникнути незручностей традиційного протезування та зберегти здорові зуби, що розташовані поряд. Сучасні процедури імплантування майже не мають протипоказань, відбуваються практично безболісно. Тому ті люди, що втратили природні зуби, мають знати про сучасні альтернативні методи», — розповів Олександр Романюк.

11 червня акція «Якість життя для наших батьків» відбулась у Житомирі на базі сучасної стоматологічної клініки КосмоДент, власник якої — Вадим Космінський запевнив, що й надалі планує долучатися до подібних благодійних проектів.

«Плануємо і на наступний рік брати участь у цій акції. Можливо, наступного разу проведемо акцію не лише серед учасників бойових дій, а й серед ветеранів праці, чи інших пенсіонерів», — розповів Вадим Космінський.

Яндекс.Метрика Украина онлайн